Warning: Declaration of gtw::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /homepages/25/d13395495/htdocs/clickandbuilds/WordPress/news_albania/wp-content/plugins/gtw/gtw.php on line 258

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/25/d13395495/htdocs/clickandbuilds/WordPress/news_albania/wp-content/plugins/gtw/gtw.php:258) in /homepages/25/d13395495/htdocs/clickandbuilds/WordPress/news_albania/wp-includes/feed-rss2-comments.php on line 8
Kommentare zu: Ex-Minister Arben Ahmeti, tief im Drogen Handel als Wirtschafts Wachstum verwickelt, verursacht einen schweren Verkehrs Unfall in Mazedonien http://news.albania.de/2017/07/17/ex-minister-arben-ahmeti-tief-im-drogen-handel-als-wirtschafts-wachstum-verwickelt-verursacht-einen-schweren-verkehrs-unfall-in-mazedonien/ Fri, 13 Apr 2018 08:56:30 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.5 Von: Insider http://news.albania.de/2017/07/17/ex-minister-arben-ahmeti-tief-im-drogen-handel-als-wirtschafts-wachstum-verwickelt-verursacht-einen-schweren-verkehrs-unfall-in-mazedonien/comment-page-1/#comment-56411 Sat, 28 Oct 2017 05:03:29 +0000 http://news.albania.de/?p=10942#comment-56411 wurde mehrfach operiert, auch am Kiefer: Arben Ahmeti und wieder als Minister, weil er so schön mit Kriminellen, Phantasie Projekte aufbauen kann

http://www.tpz.al/2017/10/27/kush-eshte-ministri-qe-ka-bere-nderhyrje-ne-nofull/

]]>
Von: Balkansurfer http://news.albania.de/2017/07/17/ex-minister-arben-ahmeti-tief-im-drogen-handel-als-wirtschafts-wachstum-verwickelt-verursacht-einen-schweren-verkehrs-unfall-in-mazedonien/comment-page-1/#comment-56381 Sat, 12 Aug 2017 08:07:29 +0000 http://news.albania.de/?p=10942#comment-56381 Abgeordneter Aqif Rakipi (PDUI), fuhr eine Person zu Tode auf der Autobahn, machte Fahrerflucht, stellt sich dann aber der Polizei umgehend. In Albanien laufen oft Personen auf den EU finanzierten Betrugs Autobahnen des Bauschrottes herum: Original Mafia Luxus Auto, mit den per Gesetz verbotenen getönten Scheiben hinten, weil damit gesuchte Personen oft herumfahren, oder Bewaffnete zu Überfällen, oder Drogen werden transportiert.

Wegen zu schnellen Fahren, einem verbotenen Überhol Manöver verunglückte der Ex-Minister Arben Ahmeti in Nord Mazedonien vor wenigen Wochen.

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici
09:53, 12/08/2017

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç.

Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në Komisariatin nr.2 ku ka deklaruar se ka përplasur një person dhe kishte ardhur të dorëzohej.

Njoftimi i Policisë së Shtetit:

Rreth orës 04:41, jemi njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident automobilistik.

Menjëherë është nisur patrulla e policisë për të verifikuar informacionin, e cila pak minuta më vonë ka konstatuar një person në rrugë pa shenja jete, dhe në këto momente, afërsisht në orën 04:51 minuta, Komisariati i Policise nr.2 ka njoftuar që në këtë Komisariat është paraqitur shtetasi A. R., me automjetin e tij, tip Mercedes (i dëmtuar në pjesën e përparme të tij) i cili deklaroi se ka përplasur një person në autostradë dhe po dorëzohej në Komisariat.

Ndërkohë është formuar grupi hetimor dhe është kërkuar ndërhyrja e Prokurorit të gatshëm, por nuk u mundësua lidhja nëpërmjet celularit, të cilin e kishte të fikur.

Në keto kushte u kryen veprimet e para hetimore në vendin e ngjarjes dhe gjatë kryerjes së veprimeve, u njoftua Prokurori i Rrethit Gjyqësor Tiranë, i cili pasi u informua për rrethanat dhe veprimet e para, kërkoi që krahas Ekspertit autoteknik të Policisë, të caktoheshin edhe dy ekspertë të tjerë autoteknik të jashtëm, me qellim kryerjen e një ekspertimi autoteknik me grup ekspertesh.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve që shkaktuan aksidentin rrugor me pasojë vdekjen e kembesorit S.S., rreth 53 vjeç.
http://www.syri.net/kronike/85972/deputeti-i-pdiu-aksidenton-per-vdekje-nje-kembesor-ne-autostrade-dorezohet-vete-menjehere-ne-polici/

]]>