Ex-Minister Arben Ahmeti, tief im Drogen Handel als Wirtschafts Wachstum verwickelt, verursacht einen schweren Verkehrs Unfall in Mazedonien

Arben Ahmeti, als Rechte Hand des Edi Rama in Drogen und Geldwäsche besuchte die uralte Mazedonische Verbrechens Zentrale im Süd Balkan Kumanova, verunglückte dort bei einem Verkehrs Unfall.Er war in Begleitung und stiess mit einem Buss zusammen, als er in einer Kurve überholte, wo das Überholen verboten war. Der Bussfahrer erzählt die Geschichte, das ihm auf seiner Fahrspur der Landrover des Arben Ahmeti entgegen kam, der gerade ein Fahrzeug in einer unübersichtlichen Kurve überholte, wo Überhol Verbot bestand und mit hoher Geschwindigkeit.

Comey James

Arben Ahmeti, als Rechte Hand des Edi Rama in Drogen und Geldwäsche besuchte die uralte Mazedonische Verbrechens Zentrale im Süd Balkan Kumanova, verunglückte dort bei einem Verkehrs Unfall.Er war in Begleitung und stiess mit einem Buss zusammen, als er in einer Kurve überholte, wo das Überholen verboten war.
FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale.

Auswahl_165

Zv/ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar ish-ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë.

Përveç Arben Ahmetaj janë edhe dy persona të tjerë që kanë mbetur të plagosur.

Auswahl_166

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc-Kumanovë. Në aksident janë përfshirë tre makina, një prej të cilëve autobus dhe tjeri Range Rover me targa të Shqipërisë në të cilën e drejtonte ish-ministri Financave të Shqipërisë, që ka goditur një automjet tjetër.

Arben Ahmetaj, ka marrë disa plagë dhe po ashtu kanë mbetur të plagosur edhe dy persona tjerë të cilët janë në Klinikën e Shkupit dhe në spitalin e Kumanovës.

Arben Ahmeti, als Rechte Hand des Edi Rama in Drogen und Geldwäsche besuchte die uralte Mazedonische Verbrechens Zentrale im Süd Balkan Kumanova, verunglückte dort bei einem Verkehrs Unfall. Eine weitere Person war noch im Auto. Er war in Begleitung und stiess mit einem Buss zusammen, als er in einer Kurve überholte, wo das Überholen verboten war.
Insgesamt wurden 14 Personen verletzt, weil Arben Ahmeti im Albaner Stile, keine Verkehrsregeln kennt, wie Wild West herumfährt, als ob er auch sein Hirn nur gekauft hat.
FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj
21:49, 16/07/2017

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale.
Arben Ahmeti

Zv/ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar ish-ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë.

Përveç Arben Ahmetaj janë edhe dy persona të tjerë që kanë mbetur të plagosur.
http://www.syri.net/kronike/85972/deputeti-i-pdiu-aksidenton-per-vdekje-nje-kembesor-ne-autostrade-dorezohet-vete-menjehere-ne-polici/
Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc-Kumanovë. Në aksident janë përfshirë tre makina, një prej të cilëve autobus dhe tjeri Range Rover me targa të Shqipërisë në të cilën e drejtonte ish-ministri Financave të Shqipërisë, që ka goditur një automjet tjetër.

Arben Ahmetaj, ka marrë disa plagë dhe po ashtu kanë mbetur të plagosur edhe dy persona tjerë të cilët janë në Klinikën e Shkupit dhe në spitalin e Kumanovës.

2 / 2

http://www.syri.net/kronike/85972/deputeti-i-pdiu-aksidenton-per-vdekje-nje-kembesor-ne-autostrade-dorezohet-vete-menjehere-ne-polici/

Lexo edhe:

Postuar në 19 Shtator, 2016 17:12

“Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi “Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi

 • 2 / 2

  Lexo edhe:

  Postuar në 19 Shtator, 2016 17:12

  “Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi “Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi
  FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj
  21:49, 16/07/2017http://www.syri.net/kronike/85972/deputeti-i-pdiu-aksidenton-per-vdekje-nje-kembesor-ne-autostrade-dorezohet-vete-menjehere-ne-polici/

  Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale.
  Arben Ahmeti

  Zv/ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar ish-ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë.

  Comey James

  Përveç Arben Ahmetaj janë edhe dy persona të tjerë që kanë mbetur të plagosur.

  Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc-Kumanovë. Në aksident janë përfshirë tre makina, një prej të cilëve autobus dhe tjeri Range Rover me targa të Shqipërisë në të cilën e drejtonte ish-ministri Financave të Shqipërisë, që ka goditur një automjet tjetër.

  Arben Ahmetaj, ka marrë disa plagë dhe po ashtu kanë mbetur të plagosur edhe dy persona tjerë të cilët janë në Klinikën e Shkupit dhe në spitalin e Kumanovës.

  2 / 2

  Lexo edhe:

  Postuar në 19 Shtator, 2016 17:12

  “Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi “Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi

  Tags: ,

  2 Responses to “Ex-Minister Arben Ahmeti, tief im Drogen Handel als Wirtschafts Wachstum verwickelt, verursacht einen schweren Verkehrs Unfall in Mazedonien”

  1. Balkansurfer sagt:

   Abgeordneter Aqif Rakipi (PDUI), fuhr eine Person zu Tode auf der Autobahn, machte Fahrerflucht, stellt sich dann aber der Polizei umgehend. In Albanien laufen oft Personen auf den EU finanzierten Betrugs Autobahnen des Bauschrottes herum: Original Mafia Luxus Auto, mit den per Gesetz verbotenen getönten Scheiben hinten, weil damit gesuchte Personen oft herumfahren, oder Bewaffnete zu Überfällen, oder Drogen werden transportiert.

   Wegen zu schnellen Fahren, einem verbotenen Überhol Manöver verunglückte der Ex-Minister Arben Ahmeti in Nord Mazedonien vor wenigen Wochen.

   Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

   Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici
   09:53, 12/08/2017

   Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç.

   Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në Komisariatin nr.2 ku ka deklaruar se ka përplasur një person dhe kishte ardhur të dorëzohej.

   Njoftimi i Policisë së Shtetit:

   Rreth orës 04:41, jemi njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident automobilistik.

   Menjëherë është nisur patrulla e policisë për të verifikuar informacionin, e cila pak minuta më vonë ka konstatuar një person në rrugë pa shenja jete, dhe në këto momente, afërsisht në orën 04:51 minuta, Komisariati i Policise nr.2 ka njoftuar që në këtë Komisariat është paraqitur shtetasi A. R., me automjetin e tij, tip Mercedes (i dëmtuar në pjesën e përparme të tij) i cili deklaroi se ka përplasur një person në autostradë dhe po dorëzohej në Komisariat.

   Ndërkohë është formuar grupi hetimor dhe është kërkuar ndërhyrja e Prokurorit të gatshëm, por nuk u mundësua lidhja nëpërmjet celularit, të cilin e kishte të fikur.

   Në keto kushte u kryen veprimet e para hetimore në vendin e ngjarjes dhe gjatë kryerjes së veprimeve, u njoftua Prokurori i Rrethit Gjyqësor Tiranë, i cili pasi u informua për rrethanat dhe veprimet e para, kërkoi që krahas Ekspertit autoteknik të Policisë, të caktoheshin edhe dy ekspertë të tjerë autoteknik të jashtëm, me qellim kryerjen e një ekspertimi autoteknik me grup ekspertesh.

   Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve që shkaktuan aksidentin rrugor me pasojë vdekjen e kembesorit S.S., rreth 53 vjeç.
   http://www.syri.net/kronike/85972/deputeti-i-pdiu-aksidenton-per-vdekje-nje-kembesor-ne-autostrade-dorezohet-vete-menjehere-ne-polici/

  2. Insider sagt:

   wurde mehrfach operiert, auch am Kiefer: Arben Ahmeti und wieder als Minister, weil er so schön mit Kriminellen, Phantasie Projekte aufbauen kann

   http://www.tpz.al/2017/10/27/kush-eshte-ministri-qe-ka-bere-nderhyrje-ne-nofull/